خیریه مردمی عطر یاس نبوی

‌پیام تبریک رئیس هیئت مدیره موسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی به مناسبت روز روانشناس

فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی در پیامی روز روانشناس و مشاور را تبریک گفت .

سلامت روان بخش مهمی از سلامت عمومی کودکان و نوجوانان را تشکیل می‌دهد و تاثیر عمیقی بر سلامت جسمی آنها و بر نحوه شکوفایی استعدادها و پتانسیل‌هایشان می‌گذارد. مشکلاتی همچون اختلالات بیش فعالی و نقص توجه، مشکلات یادگیری و رفتاری، تاثیرات عاطفی طلاق، مرگ عزیزان، بیماری‌های جسمانی، آسیب‌های عاطفی ناشی از کودک آزاری یا سوءاستفاده جسمی و جنسی و مشکلات خانوادگی همگی مسائلی هستند که بسیاری از کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با آنها دسته و پنجه نرم می‌کنند. همچنین در جوامع امروزی مشکلاتی همچون افسردگی، اضطراب، آسیب به خود، خودکشی و مشکلات تغذیه و خواب در کودکان و نوجوان رو به افزایش است.کودکان و نوجوانان در مسیر رشد خود با چالش‌ها و بحران‌های زیادی روبه رو هستند که ممکن است سلامت روان آنها را به خطر بیاندازد.
قطعا کودکان آسیب دیده اجتماعی دچار مشکلات و اختلالات روانی زیادی هستند که با ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره بخش اعظمی از مشکلات این عزیزان کاهش پیدا خواهد کرد.

۹ اردیبهشت ماه روز روانشناس و مشاور را خدمت همکاران پرتلاش مجموعه عطر یاس نبوی تبریک و از زحمات بی دریغ ایشان برای کاهش الام و آسیب های فرزندان عطر یاس تقدیر و درگاه خداوند متعال برای مجموعه تخصصی روانشناسی و مشاوره کودک عطر یاس توفیق و سلامتی را مسئلت دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها