خیریه مردمی عطر یاس نبوی

مدیر پروژه ساخت فنی ترین مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست ایران از تخلیه بلوک‌های لیکا برای عملیات دیوارچینی این پروژه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی، علیرضا عسکری مدیر فنی پروژه ساخت پرورشگاه عطر یاس نبوی با بیان اینکه از بلوک های نسل جدید لیکا در ساخت این پروژه استفاده می شود، اظهار کرد: این بلوک از مخلوط سبک دانه با سیمان و آب به دست می آید. یرای حفظ سبکی این قطعات،ریزدانه طبیعی از بتن حذف شده و محصول نهایی دارای تخلخل بالاتری نسبت به بتن نیمه سبک می شود.

علیرضا عسکری با اشاره به برخی از ویژگی های مهم بلوک‌های سبک لیکا گفت: وزن کم، مقاومت حرارتی، رفتار مناسبت در برابر آتش، ترک نخوردن، راحتی در اجرا، پایداری و مقاومت(مکانیک)، آسایش حرارتی، مقاومت صوتی و… می‌توان از ویژگی های این نوع بلوک نام برد.

مدیر فنی پروژه ساخت فنی ترین مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست ایران از تخلیه بلوک‌ها در راستای آغاز عملیات دیوار چینی خبر داد و افزود: همکاری خیرین گرامی در این پروژه بسیار مشهود بوده و بی شک به نگاه‌های ویژه آنان است که پروژه را به پیشرفت مناسبی رسانده است.

عسکری ضمن دعوت از خیرین گرامی، گفت: علاقه‌مندان می توانند در کنار کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی از راه‌های زیر باشند:

۱. حساب بانک ملت به نام مؤسسه غیر انتفاعی- غیر تجاری عطر یاس نبوی
شماره حساب: ۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره شبا: ۹۷۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۹۸۲۸
۲. حساب بانک توسعه تعاون به نام مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی
شماره حساب: ۲۴۱۷.۱۱۱.۴۸۲۵۸۹۷.۱
شماره شبا: ۶۵۰۲۲۰۲۴۱۷۰۱۱۱۴۸۲۵۸۹۷۰۰۱
شماره کارت: ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۶۸۶۸۲

همچنین از عموم اقشار علاقه‌مند به همکاری‌های داوطلبانه دعوت می‌شود، عضوی از خانوادۀ بزرگ موسسۀ خیریۀ عطر یاس نبوی باشند.
راه‌های ارتباطی با‌ این مرکز عبارتند از:
تلفن: ۲-۰۷۱۳۶۳۵۲۶۳۱
شماره تلفن همراه: ۰۹۱۷۷۱۱۳۰۶۲ – ۰۹۱۷۴۵۴۱۰۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها