خیریه مردمی عطر یاس نبوی

عطر یاس بهترین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست در ایران

نشست ماهانه خانواده عطر یاس نبوی در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی نشست تخصصی و هم اندیشی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی با حضور دکتر عباس عسکری مدیرعامل و فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه، پرسنل و مربیان دو مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس در مرکز نوباوگان عطر یاس برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد، خرداد ماه توسط مدیران و مربیان در خصوص برنامه های تیرماه مجموعه بحث و تبادل نظر شد.
مدیر عامل مجموعه عطر یاس نبوی ضمن تقدیر از تلاش های خانواده بزرگ عطر یاس نبوی بر آموزش های تخصصی و مهارت های زندگی و بر ایجاد روحیه نشاط و شادابی کودکان تاکید و بر استمرار آموزش های تخصصی تاکید کرد.
وی افزود : ارائه خدمت به عزیزترین بندگان خدا افتخار بسیار بزرگی است که نصیب هر شخصی نمی شود و پرسنل عطر یاس برگزیدگان خداوند هستند و توفیقی بزرگ برای پرسنل عطر یاس است .

وی در ادامه افزود : ارائه خدمت در مجموعه و نگاه ، خانه و خانواده یکی از مزیت هایی که فرزندان عطر یاس نبوی از آن برخوردار هستند و کمتر مرکزی از این شور و نشاط برخوردار است.
عسکری در ادامه افزود : ترخیص فرزندان توانمند و فرهیخته افتخار مجموعه عطر یاس نبوی بوده و آموزش های مهارت های زندگی در کنار آموزش های تخصصی و هنری باعث شده تا فرزندانی توانمند و خودساخته ای به جامعه وارد که افتخار مجموعه عطر یاس نبوی بوده اند.

در ادامه پرسنل به ارائه گزارش خرداد ماه پرداختند و در خصوص برنامه های تخصصی تیرماه بحث و تبادل نظر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها