خیریه مردمی عطر یاس نبوی

اطعام علوی فرزندان بی سرپرست عطر یاس

فرزندان بی سرپرست عطر یاس نبوی در روز عید غدیر خم غذای خود را با مردم شریک شدند و اطعام علوی خود را با مردم تقسیم کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی، فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی گفت : فرزندان بی سرپرست عطر یاس نبوی در روز عید سعید غدیر خم با اطعام علوی درس انسانیت و شیعه علوی بودن را به همه آموختند وکودکان بی سرپرست با توزیع غذای گرم درس گذشت، معرفت ، انسانیت و بزرگی را به نمایش گذاشتند .

وی افزود : بزرگی به قد و قامت نیست ، فرزندان عطر یاس نبوی با تاسی از مکتب مولای متقیان غذای خود را با نیازمندان شریک شدند .
آموزش و تعلیم انسانیت بطور عملی نگاه ما را به زندگی تغییر داد و بیشتر شاگرد مکتب این عزیزان هستیم ، توجه به نیازمندان و حال همسایگان، عیادت از بیماران و نیازمندان به ما آموخت که بزرگ بودن و انسان بودن را از خودمان آغاز کنیم.

رفع نیاز های اولیه بخش اساسی زندگی انسان است ، اما توجه به روح و روان بخش اعظم و بزرگی از انسانیت و تعالی انسان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس هیئت مدیره خیریه مردمی عطر یاس نبوی گفت : عید غدیر خم علاوه بر آموزه های دینی خود درس های خود شناسی و انسان شناسی و نگاه امامت و ولایت درس های زیادی را به همراه دارد .
ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ و تقدیر از خیرین و خیر اندیشان مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی از همه شما خوبان دعوت میگردد تا در کنار و حامی کودکان بی سرپرست عطر یاس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها