خیریه مردمی عطر یاس نبوی

پیام رئیس هیئت مدیره به مناسبت حلول ماه محرم الحرام

فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه مردمی و مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی به مناسبت حلول ماه محرم الحرام پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی، متن پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
«یکی از بزرگترین نعمت‌ها، نعمت خاطره و یاد حسین بن علی علیه السلام، یعنی نعمت مجالس عزا، نعمت محرم و نعمت عاشورا برای جامعه شیعی ماست» امام خامنه‌ای مد ظله العالی.
محرمی دیگر از راه رسید و دیگر بار که چندین قرن از غروب غریبانه عاشورا و کربلای ۶۱ هجری می‌گذرد، یاد رشادت، پایداری، عدالتخواهی، شهامت و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو پایمرد صحرای کربلا دوباره در دل‌ها جان گرفت تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد.
همه ساله با آغاز ماه محرم، ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع) با شور و عشق حسینی بسیار زیادی برپا می‌شود، عشقی که در دل و وجود محبان اهل بیت حضور دارد.
فرزندان عطر یاس و دلدادگان این مرکز عاشقانه سیاهپوش مولایمان امام حسین علیه السلام می شوند …..
فرزندان عطر یاس حسینی هستند و حسینی خواهند ماند .

امام حسین(ع) برای اصلاح ارزش‌های دینی و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و در این راه به شهادت رسید و در جریان کربلا قصد انسان سازی و نشان دادن صراط مستقیم به مردم بود و این مطالب را می توان با دقت در رویدادهای واقعه عاشورا دریافت.

امروز ما باید در ادامه راه این قیام عظیم، زینب وار و مقتدرانه و هوشیارانه وقایع را رصد کنیم تا مبادا مانند سپاه یزید جزو منحرفان شویم.
فرا رسیدن ماه محرم، ماه سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان را محضر تمامی دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و توفیق همگان را در پیروی از آل الله از درگاه یکتای بی همتا مسئلت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها