خیریه مردمی عطر یاس نبوی

تجلیل بهزیستی فارس از خیریه مردمی عطر یاس نبوی

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی در مراسمی که با حضور محمدرضا هوشیار ، مدیرکل بهزیستی استان فارس و مدیران موسسات خیریه تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس برگزار شد از فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه عطر یاس نبوی به عنوان خیریه برتر تجلیل شد.

در ارزیابی های صورت گرفته بدلیل شفافیت های خدمات ، نو آوری در خدمت به گروه هدف ، استفاده از آموزش های به روز ، توجه به گروه های هدف بهزیستی ، پیگیری روند درمانی توان خواهان و فرزندان بی سرپرست ، استانداردهای نگهداری کودکان بی سرپرست ، توجه به معلولین و نیازمندان ، به عنوان خیریه برتر تجلیل شد.
فاطمه عسکری در حاشیه این تجلیل گفت : به همت خیرین و خیراندیشان عطر یاس نبوی و اعتماد این عزیزان به خادمین خودشان در موسسه مردمی عطر یاس نبوی و بهره مندی از تجربه و تخصص همکاران در حوزه مددکاری، روانشناسی ، علوم انسانی و اجتماعی و ارائه خدمات تخصصی و مهارت های زندگی به کودکان بی سرپرست گامی کوچک برای ارتقای سطح سلامت روان و جسم عزیزان برداریم .
وی با تقدیر از خیرین گفت : کودکان ما جزء خوشحالترین و سر زنده ترین فرزندان در مراکز کشور هستند زیرا با بهترین کیفیت آموزش و بهره مندی از تجربه متخصصین سعی در تربیت و ارتقای خدمات به فرزندان داریم.

بدینوسیله مراتب تقدیر و قدردانی خود را خیرین ابراز نموده و هر توفیقی در این مسیر رقم خورده به لطف یکتای بی همتا و شما خیرین در کشور و خارج از کشور بوده و دعوت میکنیم تا همه علاقمندان به فرزندان ایران زمین ، در کنار فرزندان عطر یاس نبوی باشند تا فنی ترین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران در گلدشت حافظ خیابان صفا ساخته و این مرکز در اختیار همه فرزندان ایران زمین قرار بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها