خیریه مردمی عطر یاس نبوی

انتقال موقت خانه فرزندان عطر یاس به همت جنوبی

به گزارش روابط عمومی خیریه مردمی عطر یاس نبوی، فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی از انتقال موقت خانه کودک و نوجوان عطر یاس نبوی به همت جنوبی کوچه ۴ خبرداد و گفت : کودکی و نوجوانی دورۀ مهم و حیاتی ای در زندگی هر فردی است که در آن مدت به معرفت و اکتشاف موهبتها و تواناییهای خود پی ببرد تا بتواند برای آینده خود تصمیمی درست بگیرد و در مسیر درستی گام بردارد. در این دوره از ازندگی، احتیاج کودک به حامی و سرپرست یک نیاز مهم است که این نیاز به بهترین نحو در نهاد خانواده برطرف می شود، این در حالی است که برخی از کودکانی که از سرپرست نیکو بی بهره اندحساسیت بیشتری دارند. زیرا این بچه ها بالطبع از برخی از منابع مادی و معنوی بی بهره می شوند.

وی افزود : کودکی که در دوران طفولیت خود از محبت دیگران برخوردار نباشد، نه تنها در دوران بزرگسالی با مشکلاتی روحی و شخصیتی مواجه می شود، بلکه جامعه نیز از مشکلات او رنج خواهد برد. یکی از دغدغه های بزرگ خیریه عطر یاس نبوی جابه جایی های مکرر از خانه ای به خانه دیگر این کودکان است و احساس بی ثباتی کودک از نداشتن خانه ای دایمی است،
از این رو، عطر یاس نبوی بر این شد که با ساخت فنی ترین پرورشگاه نگهداری از کودکان بی سرپرست این کودکان را کنار یکدیگر در خانه پر مهر نگهداری کند تا مرحمی بر زخم کودکان آسیب دیده باشد و لطف خداوند و گرمی دستان خیرین است که ما را در این راه همراهی میکند و تا رسیدن به سر منزل مقصود نیازمند یاری تک تک خیرین هستیم که دل در گرو رشد و بالندگی این کودکان در محیطی پر محبت وامن دارند .
وی گفت: نیکوتر است که در محیط خانه بزرگ شوند، و مثل اولاد خود با آنها رفتار شود تا کمتر احساس کنند که از نعمت والدین بی بهره هستند.

با این حال عسکری از انتقال موقت خانه کودک و نوجوان کودکان به همت جنوبی کوچه ۴ ، نبش کوچه ۴/۷ در سبز رنگ خبر داد و افزود : چشمان این کودکان به دست های پر مهر شماست تا در این روزهای سرد پاییزی گرما بخش کلبه پر مهر شان باشید.
وی در پایان افزود : امید است با یاری خیرین ، پروژه فنی ترین پرورشگاه ایران به مساحت شش هزار متر واقع در گلدشت حافظ خیابان صفا مجتمع نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی به پایان برسد تا کودکان با اطمینان خاطر زندگی جدیدی را آغاز نمایند.

خیرین میتوانند کمک های خود را از طریق سایت رسمی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست به آدرس https://yasnabavi.com ،جهت مشارکت و همیاری در ساخت فنی ترین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران مراجعه نمایند و جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۷۸۹۲۲۴۲۶ مددکار مرکز، خانم تقوی تماس تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها