خیریه مردمی عطر یاس نبوی

دومین بازارچه خیریه عطر یاس نبوی در حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار می شود.

دومین بازارچه خیریه عطر یاس نبوی در حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار می شود.
مدیر عامل خیریه عطریاس نبوی ، از برپایی بازارچه خیریه به نفع کودکان بی سرپرست در شهر شیراز سومین حرم اهل البیت (ع)  خبر داد و اظهار داشت: بازارچه مهربانی از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ اسفند ماه در پارک تفریحی خلدبرین با همکاری شهرداری منطقه یک برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه در واپسین روزهای سال اقتصاد مقاومتی به سر میبریم هدف از برگزاری این بازارچه خیریه را کمک به کودکان بی سرپرست عنوان کردند و افزودند که شهروندان فهیم و انسان دوست شیراز می‌توانند انواع صنایع دستی و خریدهای نوروزی خود را از ساعت ۸ صبح تا ۱۲شب از این بازارچه تهیه کنند.

وی با اشاره به اینکه این بازارچه بزرگ جنوب کشور می باشد برای دومین بار در شیراز برگزار می‌شود، گفت: آثار هنری و صنایع دستی، گل و گیاه، هفت سین، ماهی قرمز،  اجیل و خشکبار و مواد غذایی در این بازارچه، به فروش رسیده و در آمد حاصل از آن به نفع کودکان و خانواده های بی سرپرست هزینه می شود.

عسکری تصریح کرد: نزدیک به ۲۰۰خانواده بی سرپرست و زنان خودسرپرست که در طرح توان مند سازی با خیریه و بهریستی مشارک نموده اند تحت پوشش این خیریه قرار دارند که بسیاری از آنها از توانمندیهای خاصی برخوردارند که می توان استعدادهایشان را کشف و به شکوفایی برسانیم که در همین نمایشگاه نیز از توانمدیها و آثار هنری این خانواده ها استفاده شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها