خیریه مردمی عطر یاس نبوی

بازدید عوامل عطر یاس نبوی از عاطفه

بازدید عوامل عطر یاس نبوی از عاطفه

بازدید عوامل عطر یاس نبوی از عاطفه

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه عطر یاس نبوی در روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۳/۳۱ عوامل عطر یاس نبوی به همراه چند تن از خیرین این مجموعه به دیدار عاطفه رفتند. حتما عاطفه را به خاطر دارید ! مهمان برنامه زنده مهمونی از شبکه فارس. عاطفه زندگی سختی را داشته و ۱۲ سال میباشد که به دلیل مرگ مغزی طعم و رنگ خوشی از زندگی ندیده است. در خانه کوچک اجاره ای، به همراه مادر، برادر، عروس خانواده و برادرزاده هایش زندگی میکند.

عوامل موسسه به همراه خیرین عزیز، سبد کالایی شامل گونی برنح، روغن، مرغ حبوبات و میوه به همراه یک دستگاه آبمیوه گیری تقدیم حضورشان کردند.

تمامی مخارج عاطفه بر عهده مادرش است و با توجه به وضعیت جسمانی اش، نیازمند مراقبت شبانه روزی است.

شاید تا به امروز خیلی از ماها، از سرنوشت تلخ عاطفه اطلاع نداشتیم، اما پس از حضورش در برنامه مهمونی، و توضیح شرح حال وقایع تلخ زندگی اش توسط مادرش، قلب بیننده ها به لرزش افتاد. ۱۲ سال است که عاطفه قادر به حرکت، صحبت و حتی شندین صداهای اطرافش نمیباشد و زندگی نباتی دارد.

برای آشنایی دقیق تر با وضعیت عاطفه، متن زیر برگرفته از ویکی پدیا را مطالغه بفرمایید:

حالت نباتی معمولاً به علت آسیب‌های شدید مغزی همانند هیپوکسی، ضربه مغزی و ضایعات ساختمانی مغز ایجاد می‌گردد. بیماران دارای چرخه‌های خواب و بیداری، کنترل نسبتاً طبیعی درجه حرارت، تنفس، تنظیم جریان خون و بلع هستند، ولی فاقد واکنش‌های شناختی بوده و پاسخ‌های رفتاری آنها به صورت رفلکس‌های حرکتی ابتدایی یا الگوهای احساسی غریزی است. بنابراین در وضعیت نباتی پایدار، آگاهی و شناخت نسبت به خود و محیط اطراف وجود ندارد و بیماران فاقد تکلم هستند.

شما هم اگر قصد کمک به عاطفه را دارید، چه نقدی و چه غیر نقدی، میتوانید به واسطه ما آن را به دست عاطفه برسانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها