خیریه مردمی عطر یاس نبوی

پیام تبریک مدیرعامل خیریه عطر یاس نبوی به مناسبت روز پرستار

اخبار  خیریه عطر یاس نبوی شیراز

* پیام تبریک مدیرعامل مجموعه خیریه عطریاس  به مناسبت روز پرستار*

عباس عسکری مدیرعامل خیریه عطریه یاس نبوی شیراز  به مناسبت روز پرستار طی پیامی این روز فرخنده را به جامعه پرستاران تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. و شما پرستاران خادمانی صدیق همانند شمعی هستید در کنار بیمار که خود می سوزید تا بوسیله نوری که از شما عزیزان متشعشع میشود بیماران را درمان کنید .

مدیر خیریه عطر یاس گفت :پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات دنیوی بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. و این همان تعالی روح و جسم است که خداوند منان به شما عطا کرده .به همین جهت است  که پرستاری هنری است آمیخته با مهر ایثار تخصص.

وی افزود :حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه؛ دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است.پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم های بیمار است.

 اینجانب به عنوان عضوی کوچک از  جامعه مهربانی ها خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان مهر و محبت ،انسانیت و ایمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

عباس عسکری  مدیر خیریه عطر یاس نبوی شیراز   دی ماه ۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها