خیریه مردمی عطر یاس نبوی

خانه نوباوگان خیریه عطر یاس نبوی امروز آغاز به کار کرد

*اخبار خیریه عطر یا نبوی *

به گزارش روابط عمومی خیریه عطر یاس نبوی شیراز، مدیر خیریه عطر یاس جناب آقای عباس عسکری ، عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز نگهداری ازنوباوگان بی‌سرپرست و بدسرپرست خیریه عطر یاس اظهار داشت: باتوجهات ویژه ایزد منان و خیرین مردمی مرکز نگهداری از نوباوگان با تلاشهای ویژه مسئولین خیریه آماده خدمت رسانی شد.

وی ابراز داشت : این مرکز بعد از اینکه خانه مورد نظر انتخاب و توسط خیرین مردمی نقص هایی از قبیل رنگ آمیزی و تهیه وسایل کودک وخواب با کمک مردم و خیرین برطرف گردید وامروز آغاز به کار کرد .

عسکری افزود :فضای این مراکز نگهداری نوباوگان باید به گونه‌ای باشد که کودکان در آن احساس امنیت کرده و احساس کنند در کانون گرم خانواده حضور دارند، به همین دلیل در این باب تلاشهای ویژه ای صورت گرفته شده است .

عباس عسکری با بیان اینکه تامین نیازهای مادی کودکان دراین مرکزبه خوبی با کمک و همراهی وهمیاری خیرین محترم انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: بسیاری از این کودکان خلأ عاطفی دارند که این مشکل نیز با مشورت روانشناس کودک و خانواده مورد بررسی قرار گرفته و تمهیدات لازم جهت برطرف کردن آن در نظر گرفته خواهد شد.

مدیر خیریه عطر یاس  گفت :در حال حاضر دراین مرکز نوباوگان گروه‌های سنی مختلف خدماتی را که یک کودک در کانون گرم خانواده دریافت می‌کند نیز به او ارائه خواهد شد وبه همین دلیل در این مرکز نگهداری روانشناس کودک ،مربی کودک ،آشپز و دیگر پرسنل مورد نیاز مشغول به فعالیت و سرویس دهی صادقانه وشبانه روزی به کودکان هستند.

عسکری با بیان اینکه مرکز نگهداری نوباوگان،نگهداری از کودکان ۳تا۶ سال رابر عهده دارد ، خاطر نشان کرد:ما در موارد مختلف نیاز به حضور گرم خانواده ها خصوصا خیرین عزیز برای ادامه راه روشن خود که دست گیری و کمک به همنوع است را داریم، لذا از همه عزیزان برای کمک رسانی به این فرشتگان آسمانی دعوت به عمل می آید .

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

                              * لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید *

درگاه اینترنتی ما جهت بازدید شما https://yasnabavi.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها