خیریه مردمی عطر یاس نبوی

برگزاری دومین دوره آموزش تخصصی ورک شاپ کودکان خیریه عطریاس شیراز

به گزارش روابط عمومی خیریه عطر یاس نبوی شیراز دومین دوره تخصصی ورک شاپ مخصوص کودکان خیریه عطر یاس باهمکاری آموزشگاه یاس برگزارشد.

مدیر عامل خیریه عطر یاس نبوی عباس عسکری در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی گفت:برگزاری دوره های مختلف آموزشی و فنی برای کودکان و نوجوانان البته با توجه به سن کودکان و نوجوانان باعث تقویت روحیه کودکان میشود.

وی ادامه داد :شرکت در دوره های آموزشی مخصوص کودکان گام بسیار موثری برای شکل گیری شخصیت کودکان و آشنایی آنها با علوم روز است که البته باید در نوع آموزش برای کودکان و نوجوانان دقت بیشتری داشته باشیم.

عسکری افزود : این دوره تخصصی که برای دومین بار در شیراز برای کودکان خیریه عطر یاس  برگزار میشود به بهترین شکل و با حضور مربیان متخصص آموزشگاه یاس در یادگیری ورک شاپ برگزار شده است . که لازم میدانم از این مجموعه و مدیریت آن که ما را در این راه روشن همراهی نمودند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم .

                   * لطفا رسانه این اخبار در گروه های مجازی خود باشید *

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید   

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها