خیریه مردمی عطر یاس نبوی

پیام تسلیت ایام فاطمیه

پیام تسلیت

متن پیام تسلیت مدیر عامل عطر یاس نبوی به مناسبت ایام فاطمیه

به گزارش روابط عمومی مجموعه عطر یاس نبوی به مناسبت ایام فاطمیه پیام تسلیت دهه فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برای انتقال احساس همدردی و اندوه شیعیان از این واقعه دردناک و عرض ارادت و تسلیت به دوستداران خاندان عصمت و طهارت است.

عسکری مدیر عامل مجموعه عطر یاس افزود :پس از رحلت پیامبر(ص)، حوادث دردناکی برای حضرت فاطمه (س) رخ داد و تازیانه‌های بی‌شماری بر جان و روح او نشست که این حوادث، به شهادت ایشان منتهی شد.

سلام و درود خدا بر یگانه بانویی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب و هم‌کلام با برترین آنان و حامل علم خدا یعنی جبرئیل امین بود. درود بیکران خداوند بر فاطمه(س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان‌ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه‌ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود.

در روز شهادت زهرای اطهر (س) اندوه عالم را فراگرفته و جهان در مظلومیت علی (ع) داغدار است. ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه از خدا می‌خواهم راهروی آن بانو باشید.

بی روی دل‌آرای فاطمه شمع علی تا سحر می‌سوزد، شمع می‌میرد و مولا بار دیگر از درد و اندوه می‌سوزد. گویا یک نفر در خیالش همه‌شب بین درودیوار او را صدا می‌زند. شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت می‌گویم.

شهادت بانوی دوعالم، ام ابیها حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها بر عموم مسلمانان تسلیت باد.

 

عباس عسکری

مدیر عامل موسسه عطر یاس نبوی

 

                     لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید.

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید

خیریه مردمی عطر یاس نبوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها