خیریه مردمی عطر یاس نبوی

رزمایش «همدلی مومنانه» توسط خیریه «عطر یاس نبوی»، (یکشنبه ۲۸ اردیبهشت) با توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در کوچه ۱۱ کوی زهرای شیراز و در سالن ورزشی «شاد زیست» به انجام رسید.

این رزمایش با حضور منتخبین مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی ادارات و دستگاه های اجرایی در قالب ۲ هزار بسته معیشتی برای افراد آسیب دیده از بیماری کرونا و مشاغل آسیب دیده برگزار شد.

ارزش هر بسته غذایی حدود ۳۰۰ هزار تومان و شامل برنج، سویا، مرغ، روغن، رب گوجه و حبوبات بود.

به دلیل شیوع بیماری کرونا و مشکلاتی که برای بعضی از مشاغل افراد دارای معلولیت که دارای شغل های ثابت نیستند مشکلاتی به وجود آمده است که موسسه خیریه «عطر یاس نبوی» با مشارکت خیرین این موسسه این بسته‌ها را آماده کردند و پرسنل خدوم این مجموعه، این بسته‌ها را آماده کردند که تقدیم افراد تحت پوشش این موسسه و بهزیستی شهرستان شیراز خواهد شد.

«هادی ابراهیمی» با تشکر از همکاری شرکای اجتماعی در اجرای کمک های مومنانه بهزیستی شهرستان شیراز، در این مراسم گفت: موسسات خیریه و مراکز عاملی که تحت نظارت بهزیستی، بازوان توانمند بهزیستی در ارائه خدمت به مردم هستند.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز افزود: در شرایط فعلی با تهیه این بسته‌ها توانستیم، قدم‌های بسیار مثبتی را در ارائه خدمت به جامعه هدف معلولین و نیازمندان برداریم.

وی اضافه کرد: مردم خیر می توانند با حمایت از افرادی که در این شرایط دچار مشکل شده اند، کمک های خود را به واحد مشارکت‌های مردمی و مراکز تابعه بهزیستی شهرستان شیراز ارائه کنند.

«عباس عسکری» نیز در این مراسم با تقدیر از مشارکت ها و حمایت‌های خیران، بیان کرد: خیران همواره، موسسه خیریه «عطر یاس نبوی» را از سال ۹۱ تا کنون، همراهی کرده اند.

مدیر خیریه  افزود: حمایت های خیران از کودکان بی سرپرست این موسسه همواره تداوم داشته و امیدواریم که در سال‌های آینده با حمایت آنها بتوانیم خدمات بیشتری ارائه کنیم.

وی اضافه کرد: ۲ مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست سه تا چهار سال و ۶ تا ۱۲ سال در حال خدمت‌رسانی در شهر شیراز هستند و به زودی کلنگ یکی از مراکز تخصصی و فنی خاورمیانه در «گلدشت معالی آباد» به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر زده خواهد شد که از خیران برای حضور و حمایت‌های مالی، دعوت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها