خیریه مردمی عطر یاس نبوی

*به گزارش روابط عمومی خیریه عطریاس نبوی جناب آقای عباس عسکری صبح امروز با شهردار جدید منطقه ۱۰ شیراز دیدار کرد.

عسکری مدیر خیریه عطریاس نبوی شیراز صبح امروز در دیدار با شهردار منطقه ۱۰ شیرازجناب آقای مهندس بهرام نژاد درگزارشی مختصر و مفید ایشان را از روند فعالیت های خیریه عطریاس و هم‌چنین از نحوه‌ی خدمات رسانی به مددجویان و گروه های هدف آشنا نمودند.

مدیرخیریه عطریاس در ادامه ی گفت و گو با جناب بهرام نژاد از اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم تعدادی از مددجویان تحت پوشش و هم چنین مشغول شدن تعدادی از زنان سرپرست خانوار در کارگاه های تولیدی عطریاس خبر داد.

جناب عسکری افزود مهم ترین مسئله مطرح شده در این جلسه مبحث مهم ساخت فنی ترین و مجهزترین مرکز نگهداری ازکودکان بی سرپرست (پرورشگاه ) و همچنین در مورد مبحث مهم نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در۲ مرکز نگهداری عطریاس و خدماتی که به این کودکان ارائه می‌شود صحبت شد.

مهندس بهرام نژاد در ادامه ی این گفت و گو ضمن تشکر از خانواده ی عطریاس، آمادگی خود را برای کمک به مجموعه جهت ساخت پروژه ی عظیم گلدشت اعلام کردند.

جهت هماهنگی  برای بازدید از پروژه پرورشگاه با شماره مدیریت (آقای عباس عسکری):۰۹۱۲۵۵۱۴۸۸۲ تماس حاصل فرمایید.

   لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید.

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید

خیریه مردمی عطر یاس نبوی
آدرس اینستای خیریه:
atre_yas_charity's profile picture
خیریه مردمی عطر یاس نبوی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها