خیریه مردمی عطر یاس نبوی

یکی از علائم پویایی و سلامت اجتماعی دغدغه مند بودن افراد جامعه نسبت به سرنوشت دیگر افراد جامعه می باشد. حالا که وجود برخی مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی زمینه ای را برای افزایش بی تفاوتی اجتماعی مهیا کرده است، بد نیست، ما کمی دوربین را به سمت خود برگردانیم و به شما و همگان نشان دهیم که هنوز افرادی هستند که با قلبی وسیع و پر از محبت خود سرنوشت امیرحسین مجموعه عطر یاس را دستخوش تغییر و تحولی ملموس نمودند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه عطر یاس امیرحسین از ابتدا با مشکلات متعددی به مرکز نگهداری شبانه روزی عطر یاس منتقل شده از جمله مشکلات گفتاری که این مجموعه با همت خیرین بر رفع این معضل برای فرزندمان فائق آمده ، یکی دیگر از معضلات پیش روی امیرحسین انحراف چشم مادرزادی بود که از سال گذشته توسط مجموعه عطر یاس پیگیری شده و امروز مورخ ۲۵-۱۱-۹۹ به طور کامل عمل جراحی هر دو چشم  فرزند عزیزمان در بیمارستان میرحسینی به همت دکتر سید علی معلم و همه خیرین همراه و همدل  با موفقیت به سرانجام رسید. 

با سپاس از همراهی و همدلی خیرین و تمامی عوامل بیمارستان به ویژه دکتر سید علی معلم .

   لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید.

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید

کمک به عطر یاس نبوی
آدرس اینستای خیریه:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها