خیریه مردمی عطر یاس نبوی

لکه گیری و نقاشی دیوار های مرکز نوباوگان عطریاس نبوی به مناسبت عید نوروز

فروردین نزدیک است و با همه ماه های دیگر تفاوت دارد. شاید به خاطر این است که همیشه بوی نوروز می دهد شاید هم برای این که بعد از یک سال طولانی همه در انتظار نو شدن و زنده شدن دوباره هستند. برای ما ایرانی ها روزهای پایانی اسفند با حال و هوای عجیب و در عین حال شورانگیزی سپری می شود و خانه تکانی ها خبر از رسیدن روزهای سبز بهاری می دهند. با همه این توضیحات جنب و جوش تغییر دکوراسیون محل زندگی و همراه شدن با طبیعت برای طراوت و شادی، طبیعی به نظر می رسد.

نقاشی یکی از مواردی است که بر روند رشد و شکوفایی ذهن کودک و نوجوان تاثیرات بسزایی دارد و عاملی برای تقویت تمرکز و حواس آنان می باشد و همچنین موجب آرامش کودکان و نوجوانان می گردد. به همین منظورمجموعه عطریاس نبوی برای فراهم نمودن محیطی زیبا و در عین حال آرامش بخش و شاداب تصمیم بر آن گرفت تا به مناسبت ایام پایانی سال و نزدیک شدن به نوروز بعد از لکه گیری دیوارها از طرح ها و ایده های زیبا و بهاری برای نقاشی روی دیوار های مرکز نوباوگان استفاده کند.

لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید.

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید

کمک به عطر یاس نبوی
آدرس اینستای خیریه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها