خیریه مردمی عطر یاس نبوی

کمک به خیریه

در صورت تمایل، شما نیکوکاران عزیز میتوانید.کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق موسسه.خیریه عطر یاس نبوی، به دست نیازمندان و.مددجویان تحت پوشش این موسسه برسانید.

کمک های مردمی، هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی را ندارد. کتاب، لوازم التحریر، اسباب بازی، البسه، کیف و کفش، مبلمان، لوازم برقی، سرویس خواب، کمد، یا به صورت سبد غذایی شامل انواع حبوبات، گوشت سفید و قرمز، مرغ، برنج، میوه، روغن، قند، شکر، بیسکوئیت، کیک، شیرینی، آبمیوه، ماکارونی و سایر اقلام مشابه میباشد.

گفتنیست، نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از نیازمندان و کودکان بی سرپرست،.توسط تیم تحقیق خیریه شناسایی شده اند که ۱۲۰۰ نفر کودک.یتیم و بدسرپرست جمعیت این خانواده را تشکیل می دهد که.تعدادی از این کودکان به صورت شبانه روزی در پرورشگاه.موسسه خیریه عطر یاس نبوی نگه داری می شوند.

برای ارسال کمک های نقدی و غیر.نقدی خود، میتوانید از شنبه تا پنجشنبه،.۸ صبح الی ۸ شب به دفتر موسسه، مراجعه کرده و یا به.درخواست شما و تنها با یک تماس، نیروهای ما در.محل شما حاضر شده و کالا های اهدایی.شما را دریافت خواهند کرد و رسیدی.مبنی بر دریافت اهدایی شما تحویل خواهند داد.

چنانچه تمایل کمک به صورت نقدی دارید،.با استفاده از شماره حساب خیریه و برای راحتی هرچه تمام تر شما، از طریق درگاه پرداخت آنلاین قادر.خواهید بود مبلغ دلخواهتان را پرداخت نمایید.

تمامی کمک های نقدی و غیر نقدی شما بزرگواران.به دست نیازمندان و کودکان بی سرپرست خواهد رسید.

شماره حساب بانک توسعه تعاون به نام مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست عطریاس نبوی:

۲۴۱۷.۱۱۱.۴۸۲۵۸۹۷.۱
شماره شبا:
IR650220241701114825897001

شماره کارت:
۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۶۸۶۸۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها