خیریه مردمی عطر یاس نبوی

با توجه به جمعیت کودکان بی سرپرست، خانواده های نیازمند،.افراد تحت پوشش و هزینه هایی که این عزیزان بابت دارو، درمان، خرج و مخارج و هزینه های اولیه زندگی پرداخت می نمایند.و متاسفانه چرخه طبیعت باعث گردیده که این عزیزان نتوانند یک زندگی آبرومند و در شان و کرامت یک انسان، داشته باشند. شاید اگر ما برای هم باشیم و در کنار هم بتوانیم مشعلی پر.از نور و امید برای این عزیزان به ارمغان بیاوریم.

در همین راستا خیریه عطر یاس نبوی برای خدمات رسانی بهتر به این عزیزان تعدادی قلک تدارک دیده است تا شما بزرگواران، در صورت درخواست بتوانید پس از دریافت،.به صورت دلخواه، مبالغ مورد نظر خود را در این قلک ها جمع کرده،.و به دست نیازمندان برسانید.

نیروهای موسسه خیریه عطر یاس نبوی، به صورت هماهنگ،.مبالغ این قلک ها را در زمان مشخص جمع آوری کرده.و شما یاوران، هیچ گونه هزینه ای بابت دریافت قلک،.جمع آوری و سایر موارد مربوطه پرداخت نخواهید کرد.

همچنین میتوانید در صورت لزوم، با موسسه تماس گرفته.و از هوییت مسئول جمع آوری قلک اطمینان حاصل فرمایید.

شما نیک اندیش عزیز؛

می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی خیریه،.تماس با شماره های موسسه موجود.در صفحه تماس با ما و یا تکمیل فرم ذیل درخواست خود را جهت.دریافت قلک ثبت کرده و در این امر نیک شریک شوید.

در صورت ارسال درخواست از طریق فرم،.در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت و همچنین میتوانید از طریق ارتباط با ما،.وضعیت درخواست خود را پیگیری فرمایید.

در آخر، از شما نیکوکاران و بزرگ دلان، تشکر میکنیم که مارا در این مسیر همراهی میکنید و سبب شادی و گره گشایی مشکلات هم نوعانمان هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها