خیریه مردمی عطر یاس نبوی

بتن ریزی ستون و دیوارهای برشی طبقه منفی یک فنی ترین مجتمع نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه عطر یاس نبوی مهندس علی فریدونی مدیر اجرایی ساخت پروژه موسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس گفت : موسسه عطر یاس که از سال ۱۳۹۱ تاکنون موفق به نگهداری و تربیت کودکان بی سرپرست بوده، هم اکنون به یاری ایزد منان مجتمعی به متراژ ۶۰۰۰ متر زیربنا واقع در گلدشت حافظ شهر شیراز  خیابان صفا اقدام به ساخت پرورشگاه نموده است. ساختن مکانی آموزشی-فرهنگی، مذهبی، تفریحی، ورزشی، هنری و از همه مهم تر مرکز نگهداری کودکانی است که جایی برای زندگی، آموزش، تربیت و … ندارند.
وی افزود : با توجه به افزایش تعداد کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، نداشتن مکان کافی جهت پذیرش این عزیزان متاسفانه تعدادی از کودکان به ناچار در محیط خطرناک خانواده خود زندگی میکنند که از نظر روانی، جسمی و تربیتی در معرض آسیب های بسیار جدی قرار دارند.
مدیر اجرایی ساخت پروژه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی افزود : با ساخت مرکز نگهداری ۶۰۰۰ متری در عطر یاس نبوی سعی بر آن داریم که تعداد کودکان را به بیش از ۱۰۰ نفر با رده های سنی بالاتر (از ۴ تا ۲۰ سال) افزایش دهیم و در محیطی با حداکثر امکانات به سرانجام برسانیم.
 
اهداف ساخت پرورشگاه :

علی فریدونی افزود : ساختن مکانی شبیه به خانواده و ایجاد امنیت روانی در کودکان با بهره گیری و استفاده از مربیان روانشناس و خیّر.
لازم به ذکر است بتن ریزی ستون و دیوارهای طبقه منفی یک این مجتمع در تاریخ ۲۲ شهریور ماه به همت خیرین و خیراندیشان این موسسه انجام شد و با توجه بزرگی بنا به کمک خیرین و خیراندیشان جهت ادامه ساخت بنا نیازمندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها