خیریه مردمی عطر یاس نبوی

پیام مدیر عامل مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی بمناسبت روز پرستار

به گزارش روابط عمومی عطر یاس نبوی، متن پیام عباس عسکری مدیر عامل مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی بمناسبت روز پرستار به این شرح است:

کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. و شما پرستاران خادمانی صدیق همانند شمعی هستید در کنار بیمار که خود می سوزید تا بوسیله نوری که از شما عزیزان متشعشع میشود بیماران را درمان کنید .
پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات دنیوی بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. و این همان تعالی روح و جسم است که خداوند منان به شما عطا کرده .به همین جهت است که پرستاری هنری است آمیخته با مهر ایثار تخصص.
حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه؛ دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است.پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم های بیمار است.
اینجانب به عنوان عضوی کوچک از جامعه مهربانی ها خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان مهر و محبت ،انسانیت و ایمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها