خیریه مردمی عطر یاس نبوی

عباس عسکری مدیر عامل مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی بمناسبت روز مددکار پیامی را صادر کرد .

 

به نام خداوند فرزندان عطر یاس نبوی

سیزدهم رجب‌المرجب مصادف با سالروز تولد بزرگ یگانه مددکار عالم هستی حضرت علی (ع) است. همانی که در دل سوت و کور شب، انبان نان و خرما بردوش، در خرابه های کوفه به تسلای دردمندان بی‌نوا می‌رود .
هم‌نشینی با محرومان و دل‌شکستگان، مسکینان از هستی رمیده ،غمگینان خواب از سر پریده ،کودکان ناکام، طفلان بدون نان‌آور، و در یک کلام انسانهای دردمند را نعمتی می‌دانند که از طرف خداوند به آنها هدیه شده است که شوق و دعای خالصانه آنان را با هیچ گهر گرانبهایی معاوضه نمی‌کنند.
مددکاران اجتماعی انسانهای عاشقی هستند که در قلب عشاق می‌سوزند و قلب پاکشان، مأمن رازهایی است که هیچگاه از آنان به عنوان نردبان ترقی خود استفاده نمی‌کنند.
مددکاران اجتماعی انسانهایی هستند که: در دل کویر، گل سرخ می‌رویانند و به دیگران عشق و زندگی می‌بخشند و برای قلبهای پردرد دیگران از کوی عاطفه قاب می‌سازند و در میان دستان پرمهرشان، یک جهان عشق خدمت به انسانیت است به گونه ای که این ودیعه عشق را نه می‌توانند از آنان بگیرند، نه بخرند، نه بربایند و هیچگاه حاضر نمی‌شوند این فرصت خدمت را، نردبان ترقی خود قرار دهند و آرزو  می‌کنند که: هیچ دلی مضطرب، هیچ دیده‌ای گریان، هیچ لبی بی‌لبخند و هیچ دستی بی‌یاور و هیچ سفره‌ای تهی و چراغ هیچ کانون گرم خانواده‌ای خاموش نباشد.

فرا رسیدن ولادت  منظومه علم و ایمان و خرد ،خانه‌زاد خدا و مولای عشق و عرفان امام علی ع و روز مددکار اجتماعی بر همه مددکاران ایران سرافراز مبارک و فرخنده باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها