خیریه مردمی عطر یاس نبوی

مدیرکل اجتماعی استانداری فارس از خیریه عطر یاس نبوی بازدید کرد

مدیرکل اجتماعی استانداری فارس از خیریه عطر یاس نبوی بازدید کرد
بازدید از خیریه عطر یاس

*اخبار خیریه عطر یاس *

مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس از مجموعه خیریه عطریاس بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی خیریه عطر یاس نبوی جناب آقای کیوان نیازی امروز از موسسه خیریه عطریاس نبوی شیراز بازدید کردند.

جناب آقای عباس عسکری گفت : مدیر کل اموراجتماعی استانداری فارس با حضور در جمع کارکنان خیریه عطر یاس از نزدیک با فعالیتهای خیریه عطر یاس آشنا شدند .

عسکری افزود : آقای نیازی در حاشیه حضور خود از روند آموزشی بچه های خانه کودک وهمچنین پرونده های مدد جویان و چگونگی خدمات رسانی مجموعه خیریه عطر یاس به گروه های هدف را مورد بررسی قرار دادند.

وی گفت : مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس در حاشیه حضور خود در خیریه از خانه کودک و دیگر فعالیتهای خیریه عطر یاس بازدید نمودند .

نیازی در این مراسم از همه خیرین و خدمتگذاران صدیق به خانواده ها ی نیازمند خصوصا خیرین خیریه عطر یاس نیز تشکر کرده و همه مردم را در دست گیری و کمک به موسسات خیریه تشویق نمودند.

لازم به ذکر است که مدیر کل امور اجتماعی فارس در پایان این بازدید از همه تلاشها و زحمات کارکنان همراه با لوح تقدیراز مدیر عامل خیریه عطر یاس تقدیر وتجلیل نمودند.

              *لطفا رسانه این اخبار در گروه های مجازی خود باشید *

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

            

همکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید .http://yasnabavi.com/

            

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها