خیریه مردمی عطر یاس نبوی

بازدید از خیریه عطر یاس

*اخبار خیریه عطر یاس *

مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس از مجموعه خیریه عطریاس بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی خیریه عطر یاس نبوی جناب آقای کیوان نیازی امروز از موسسه خیریه عطریاس نبوی شیراز بازدید کردند.

جناب آقای عباس عسکری گفت : مدیر کل اموراجتماعی استانداری فارس با حضور در جمع کارکنان خیریه عطر یاس از نزدیک با فعالیتهای خیریه عطر یاس آشنا شدند .

عسکری افزود : آقای نیازی در حاشیه حضور خود از روند آموزشی بچه های خانه کودک وهمچنین پرونده های مدد جویان و چگونگی خدمات رسانی مجموعه خیریه عطر یاس به گروه های هدف را مورد بررسی قرار دادند.

وی گفت : مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس در حاشیه حضور خود در خیریه از خانه کودک و دیگر فعالیتهای خیریه عطر یاس بازدید نمودند .

نیازی در این مراسم از همه خیرین و خدمتگذاران صدیق به خانواده ها ی نیازمند خصوصا خیرین خیریه عطر یاس نیز تشکر کرده و همه مردم را در دست گیری و کمک به موسسات خیریه تشویق نمودند.

لازم به ذکر است که مدیر کل امور اجتماعی فارس در پایان این بازدید از همه تلاشها و زحمات کارکنان همراه با لوح تقدیراز مدیر عامل خیریه عطر یاس تقدیر وتجلیل نمودند.

              *لطفا رسانه این اخبار در گروه های مجازی خود باشید *

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

            

همکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید .http://yasnabavi.com/

            

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها