خیریه مردمی عطر یاس نبوی

به گزارش روابط عمومی خیریه عطر یاس نبوی جناب آقای عباس عسکری ظهر امروز با استاندار محبوب فارس در استانداری دیدار کرد.

عسکری، مدیر خیریه عطر یاس نبوی شیراز امروز ظهر در دیدار با استاندار فارس جناب دکتر رحیمی در گزارشی مختصر و مفید ایشان را از روند فعالیتهای خیریه یاس نبوی و همچنین از نحوه خدمات رسانی به مددجویان و گروه های هدف آشنا نمودند.

مدیر خیریه عطر یاس شیرازدر ادامه این گزارش از اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم مددجویان تحت حمایت خیریه و همچنین مشغول به کار شدن ۵۰نفر از زنان مددجوی در کارگاه تولیدی و آموزش رایگان به زنان بی سرپرست خانواده و بد سرپرست در ابعاد مختلف شغلی تحت اشراف خیریه عطر یاس نبوی خبر داد .

عسکری افزود : مهمترین مسئله مطرح شده در این جلسه دوجانبه با جناب آقای دکتر رحیمی استاندار فارس مبحث مهم و حیاتی ساخت مجهزترین پرورشگاه جنوب کشوربود . همچنین مبحث مهم نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست در دو مرکز نگهداری مجموعه خیریه عطر یاس نبوی و خدماتی که به کودکان این مجموعه ارائه میشود مطرح شد .

دکتر رحیمی استاندار فارس در ادامه این جلسه ضمن تشکر از مجموعه عوامل مشغول به کار خیریه عطر یاس نبوی شیراز و همچنین خیرین مردمی که با حمایت خود تا کنون مشکلات عدیده ای را که خیریه عطر یاس با آن مواجه بوده است را با کمک های خود مرتفع کرده اند نیز صمیمانه تشکر نمودند .

دکتر رحیمی در پایان نیز در باب ساخت این مجموعه که در زمینی به مساحت۱۵۰۰ متر مربع در ۴ طبقه به متراژ ۳۵۰۰ متر مربع به عنوان مجهزترین مجموعه پرورشگاهی جنوب کشور ساخته خواهد شد قول مساعدت های لازم جهت تامین اعتبارات را دادند و اظهار داشت: در مراسم کلنگ زنی این مجموعه نیز شخصا حضور پیدا خواهند کرد و از همه امکاناتی که بتوان در راه تکمیل شدن این مجموعه استفاده نمود بهره خواهند برد .

       * لطفا رسانه این اخبار در گروه های مجازی خود باشید *

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید   

خیریه مردمی عطر یاس نبوی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها