خیریه مردمی عطر یاس نبوی

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر

به گزارش روابط عمومی مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی، فاطمه عسکری رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر در پیامی گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم
اول ذیقعده سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت می باشد که ملت ایران به وجود پاک آن بانوی بافضیلت مفتخر شده و قرن هاست مأمن تشنگان معارف الهی است.
حضرت معصومه (س) در خاندانی که سرچشمه علم و تقوا و فضایل اخلاقی بود، پرورش یافت واز جمله بانوان گرانقدر و والامقام جهان تشیع است که مقام علمی بلندی دارد و عصمت مادربزرگوارش حضرت فاطمه زهرا)س) در او تجلی یافته است.
دختران امروز کشور عزیزمان که مادران فردای میهن هستند، نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه ایفا خواهند کرد.
بنده ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و روز دختر به تمامی دختران عفیف ایران اسلامی علی الخصوص دختران و فرزندان بی سرپرست عطر یاس و همکاران ارزشمند این مجموعه ، آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی و ولایتمداری، تک تک دختران ایران اسلامی با تأسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز و سرافراز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها