خیریه مردمی عطر یاس نبوی

راه اندازی عطارخانه در مرکز خانه کودک عطر یاس نبوی

به گزارش روابط عمومی عطریاس نبوی ، در مرکز خانه کودک  یک قفسه به جهت آشنایی فرزندانمان با طب سنتی ایرانی  راه اندازی شد.

مدیر مرکز جناب خسروانی  طی توضیحاتی در همین راستا از طب سنتی ایرانی به عنوان مکتبی مؤثر، با عوارض جانبی و هزینه کمتر یاد کردند که دارای تاریخچه‌ای ۳ هزار ساله است و با فرهنگ ما هم‌خوانی دارد و هدف اصلی طب ایرانی را حفظ سلامتی و تندرستی انسان‌ها و هدف دوم آن را درمان بیماری‌ها دانست.

ایشان در ادامه خاطر نشان کردند که یکسری گیاهان داراویی بر اساس نیاز کودکان و نوجوانان مرکز با تشخیص یک عطار خبره و قدیمی انتخاب و تهیه نمودند و در محل قفسه ای که با نام عطارخانه تعبیه شده، نگهداری خواهد شد. در ادامه هدف از شکل گیری عطارخانه را عدم مراجعه غیر ضروری کودکان به مراکز درمانی در ایام کرونا و آشنایی بچه های مرکز با طب سنتی ایرانی و خواص گیاهان درمانی بیان نمودند.

طبق سخنان جناب خسروانی به مرور زمان و برحسب نیاز سنجی های آتی بر اساس شناخت بیشتر از طبع کودکان و نوجوانان عطارخانه مرکز توسعه پیدا خواهد کرد.

لطفا رسانه اخبار ما در گروه های مجازی خود باشید.

لازم به ذکر است خیرین عزیز گرانقدر میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی خیریه عطر یاس نبوی شیراز واقع در معالی آباد خیابان خلبانان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را تحویل دهند و همچنین در صورت تمایل اگر قصد کمک و سرپرستی کودکان خاص خیریه عطر یاس را دارند نیز با مراجعه به دفتر خیریه در اینگونه فعالیتها شریک شوند. منتظر قدوم سبزتان در کنار خود هستیم .

هم اکنون میتوانید از طریق این درگاه به کودکان بی سرپرست خیریه کمک نمایید

کمک به عطر یاس نبوی
آدرس اینستای خیریه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر اخبار و اطلاعیه ها